Bizans Oyunları – En Komik SahnelerBizans Oyunları filminin tamamını izlemek için tıklayın;

Güney Amerika’nın sıcağından ve Rio Karnavalı’nın gürültüsünden kendilerine gına gelen Mayalar, tası tarağı toplayıp taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç edip Bağcılar civarına yerleşirler. Yeni yerleştikleri bu bereketli topraklarda Türk boyları ile kaynaşarak Güney Amerika’nın tekniğini Anadolu’nun kültürüyle birleştiren Mayalar, zamanla bilimde, sanatta, teknolojide ve Sudoku’da gösterdikleri üstün başarı ile komşuları olan Bizans’ın dikkatini ve nefretini üzerlerine çekmekten kurtulamazlar.

Her ne kadar Bizans’ın dost canlısı ve barışsever Kralı 3. Klitor gerçek bir Maya hayranı olsa da, karısı 5. Klitorya ve kardeşi Muhteris, Mayalar’ın yükselişini durdurmak için ortalama bir televizyon dizisinin bir sezonunda rastlanacak entrikayı birleştirip haince bir plan yaparlar.

Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor’u ortadan kaldıracak, ardından da Mayaların bütün kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır. Bu şekilde Bizanslılar Maya kadınlarıyla soylarını ıslah ederken Bizans erkekleri de “yalnızlık Allah’a mahsus” deyip çevre kabilelerin düşük profilli kadınlarıyla birleşecek ve Mayalar’ın kusursuz genleri zamanla sıradan DNA’lara dönüşecektir.

Oyuncular: Gürkan Uygun, Gonca Vuslateri, Tolgahan Sayışman, Ünal Yeter, Tuvana Türkay, Murat Dalkılıç, Nazmi Kırık, Altuğ Yücel, Ebru Aykaç, Hazal Şenel, Özge İnce, Ömür Özdemir, Anıl Altınöz, Oğuzhan Uğur, Caner Erdem, Tahsin Hasoğlu

Avşar Film ve Tükenmez Kalem ortak çalışması olan Bizans Oyunları komedi filmini tek parça halinde çok yakında izleyebilirsiniz.

Nguồn: https://chothuevanphongsaigon.com/

Xem thêm bài viết khác: https://chothuevanphongsaigon.com/game/

48 thoughts on “Bizans Oyunları – En Komik Sahneler

  1. Zalim İstanbul 34. Bölüm 2. Fragmanı YAYINDA!🔥🔥

    ŞİMDİ İZLEYİN; https://youtu.be/H7kZPgbpp3I

  2. Filimde çok fazla terbiyesizlik var tercih etmem onun yerine 1tesbih salavat ı şerif çekin

  3. bişey dicem ne derseniz diyin aq bu adam madem babasıhic yatmıcanmı bi kızla diyosa yatmamış demek değilmi nasıl yatakta mükemmel olduğu biliniyor ?

  4. Bulara baxıb terbiye alan genc toplum sorada müselman ölke türkiye deyirler avropa sizinkimi abirsız olabilmez

  5. Ne istiyorsun daha sert gel veriyim daha sert. :)) en etkili sahnelerden biri giyotin. En komik olan. Sende mi muhteris. 😂😂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *